Strojník energetických zařízení - topič / Obsluha parních turbín, kotlů a příbuzných zařízení

FirmaAmper Savings, a.s.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 30 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Náplň práce:

" Výroba tepla v centrální parní plynové a lokálních horkovodních kotelnách
" Obsluha úpravny vody pro kotelnu
" Obsluha kompresorové stanice
" Obsluha vyhrazených tlakových a plynových zařízení
" Dozorování rozvodů páry, kondenzátu, rozvodů tlakového vzduchu, pitné a užitkové vody

Požadujeme:

" Topičský průkaz IV .třídy na ZP - není podmínkou, zajistíme proškolení + zkoušky
" Flexibilitu - přizpůsobení pracovní doby potřebám výroby
" Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
" Ochota pracovat v třísměnném provoze
" Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

" Pracovní jistotu a práci na plný úvazek
" Adekvátní finanční ohodnocení
" Příspěvek na stravování
" 5 týdnů dovolené
" Dobrý pracovní kolektiv
" Kč 1 000,- měsíčně po skončení zkušební doby:
" Penzijní připojištění
"MultiSport karta
" CO2IN

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Bohumín, Česko
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 30 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Amper Savings, a.s., IČ: 01428357
datum zveřejnění nabídky práce:23. 02. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Szczepanski
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Amper Savings u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 25 000 Kč až 30 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: třísměnný provoz ; Adresa práce: Bohumín, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.